درباره ما

امروزه خدمات الکترونيکي و پرداختهاي موبايلي در کشور به سرعت درحال توسعه است. بسیاری از مشکلات در زمینه پرداخت الکترونیکی امن و آسان برطرف شده و پرداخت های موبایلی به کمک ما آمده تا از اتلاف زمان، انرژي و هزينه ها بکاهد و زندگی راحت تری را پیش روی ما قرار دهد.

همه ما بخش زیادی از زمان روزانه خود را به کار با تلفن همراه خود اختصاص داده ایم و انتظار داریم تا همه خدمات مورد نیاز خود را درست بر روی تلفن همراه خود دریافت نماییم.

کا ما در اپلیکیشن تاپ همین است. ما متعهد هستیم هر روز خدمات بیشتر و متنوع تری را بر روی تلفن همراه و درست در نقطه ای که قرار دارید در اختیار شما قرار دهیم، امنیت آن را تامین کنیم و کاری کنیم که زمان بیشتری را با آرامش در کنار دوستان و عزیزان خود باشید.

اپلیکیشن تاپ نرم افزاری رایگان در حوزه پرداخت است که به سادگی می توانید آن را دانلود کنید و از خدمات متنوع آن با تضمین شبکه بانکی کشور بهره مند شوید.

اپلکیشن تاپ متعلق به شرکت تابان آتی پرداز می باشد. ما از شرکت های زیر مجموعه گروه داده پردازی بانک پارسیان هستیم و کلیه خدمات که به شما ارائه می دهیم تحت نظارت شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، شاپرک و بانک مرکزی ج.ا.ا ارائه می کنیم.

برای استفاده از خدمات ما کافیست بر روی تلفن همراه خود دسترسی به اینترنت داشته باشید و و با رمز دوم کارت بانکی عضو شتاب خود از سرویسهای آن استفاده کنید.

برخی از خدمات تاپ تاکنون: