کارت به کارت

انتقال وجه سریع با تاپ

با تلفن همراه خود به ساده ترین شکل و در چند ثانیه انتقال وجه انجام دهید . انتقال وجه از اپلیکیشن تاپ از مبدا 26 بانک و در هر زمان از شبانه روز امکان پذیر است.

کارت به کارت با اپلیکیشن تاپ

در اپلیکیشن تاپ می‌توانید از هر یک از کارت‌های شتابی خود، به سایر کارت‌های شتابی، انتقال وجه انجام دهید. تاپ تقریبا تمامی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری معتبر کشور را تحت پوشش دارد. 26 بانک‌ و مؤسسه مالی و اعتباری که همگی تحت پوشش بانک مرکزی هستند جزو بانک‌های مبدأ در تاپ به‌شمار می‌روند؛ از جمله بانک‌‌های پارسیان، صادرات، ملی، پاسارگاد، ملت، تجارت، آینده، رفاه، سپه، حکمت سابق، سامان، کشاورزی، اقتصاد نوین، پست بانک، دی، سینا، شهر، انصار، ایران زمین، سرمایه، توسعه تعاون، قوامین، صنعت و معدن، رسالت، مؤسسه اعتباری نور، مؤسسه اعتباری توسعه، مؤسسه اعتباری عسکریه. سایر بانک‌ها نیز در آینده‌ای نزدیک به تاپ اضافه خواهند شد. کارمزد انجام کارت به کارت، همچون کارمزد کسر شده در زمان انجام کارت به کارت از طریق خودپردازها (ATM) است و این کارمزد تماما متعلق به بانک‌ها و شبکه پرداخت کشور بوده و به اپلیکیشن تاپ پرداخت نمی‌شود. با انجام کارت به کارت با تاپ، امکان دریافت گزارش دقیق و همچنین درج توضیحات برای هر تراکنش (جهت یادآوری بهتر پرداخت‌های انجام شده) را دارید.

چگونه در تاپ کارت به کارت کنیم ؟

1. در اپلیکیشن تاپ انتقال وجه را انتخاب کنید

2. کارت مبدا را انتخاب کنید

3. شماره کارت مقصد و مبلغ مورد نظر را انتخاب کنید

4. رمز CVV2 (رمز CVV2 روی کارت مبدا نوشته شده است)

5. درخواست رمز پویا و ورود رمز پیامک شده

6. پرداخت را انجام دهید و رسید دریافت کنید

ویژگی های کارت به کارت در تاپ

امکان ذخیره شماره کارت ها

امکان انتقال وجه از مبدا 26 بانک

امکان مشاهده تراکنش های اخیر

سوالات متداول

1- چگونه می‌توانم لیست کارت به کارت‌های انجام شده از طریق تاپ مشاهده کنم؟

می‌توانید تمامی تراکنش‌های کارت به کارتی که از طریق تاپ انجام داده‌اید از طریق ذیل پرداخت نمائید: 1- در صفحه اصلی اپلیکیشن منوی سایر (آیکون منو قرار داده شود) در گوشه پایین سمت راست را انتخاب کنید؛ 2- روی گزینه لیست تراکنش‌ها بزنید. (در صورتی که در مقابل گزینه لیست تراکنش‌ها عبارت "همگام‌سازی" نوشته شده است، روی این عبارت بزنید و پس از مشاهده پیام "همگام‌سازی با موفقیت به پایان رسید" می‌توانید تمامی تراکنش‌ها را مشاهده کنید.) 3- در قسمت انتخاب نوع تراکنش، کارت به کارت را انتخاب کنید. 4- حالا می‌توانید همه تراکنش‌های کارت به کارت خود که از طریق تاپ انجام داده‌اید را مشاهده کنید. 5- در صورتی که تراکنش‌های تاریخ خاصی مد نظرتان است، از قسمت انتخاب تاریخ، روز مورد نظرتان را انتخاب و فیلتر کنید.

2- برای عملیات کارت به کارت چه موارد نیاز است؟

کد cvv2 کارت بانکی، تاریخ انقضای کارت بانکی و رمز پویا

3- چگونه می‌توانم کارت‌های مبدأ و مقصد را در تاپ مدیریت کنم؟

در صفحه اصلی اپلیکیشن منوی سایر (آیکون منو قرار داده شود) در گوشه پایین سمت راست را انتخاب کنید. 2- روی گزینه مدیریت کارت‌ها بزنید. 3- از قسمت "کارت‌های من" می‌توانید تمامی کارت‌هایی که تا به حال با آنها در تاپ انتقال وجه انجام داده‌اید را مشاهده، ویرایش یا حذف کنید و یا کارت جدیدی به این لیست اضافه کنید. 4- از قسمت "کارت‌های مقصد" نیز می‌توانید تمامی کارت‌هایی که تا به حال در تاپ به آن‌ها وجهی انتقال داده‌اید را مشاهده، ویرایش یا حذف کنید و یا کارت جدیدی به این لیست اضافه کنید.

4- سقف انتقال کارت به کارت روزانه بانک ها چقدر است؟

بستگی به بانک صادر کننده کارت بانکی کاربر بین 1 میلیون تومان تا 3 میلیون تومان است که این مبلغ توسط بانک مرکزی تعیین می‌شود.

5- کارمزد کارت به کارت چقدر است؟

کارمزد بسته به میزان مبلغ انتقال وجه، بین 600 تا 3960 تومان است. کمترین میزان کارمزد 600 تومان بوده که به انتقال وجه بین 1 تا 2 میلیون تومان اختصاص دارد و بیشترین میزان کارمزد 3960 تومان است که به مبلغ انتقال وجه 14 تا 15 میلیون تومان اختصاص دارد. گفتنی است که به ازای هر 1 میلیون تومان بیشتر، مبلغ کارمزد انتقال وجه 240 تومان افزایش می‌یابد.