سامانه استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی در سوپر اپلیکیشن تاپ

سامانه استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی در سوپر اپلیکیشن تاپ

سامانه استعلام ممنوع الخروجی در سوپراپلیکیشن تاپ با همکاری اداره گذرنامه ناجا، خدمت ایده‌آلی برای چک کردن ممنوع الخروجی از طریق وارد کردن کد ملی است تا بدون هر گونه مشکل، سفر برون مرزی راحتی را تجربه کنید. سوپر اپلیکیشن تاپ علاوه‌بر ارائه بی‌شمار خدمات پرداخت، با ارائه خدماتی هم‌چون استعلام ممنوع‌ الخروجی، پرداخت عوارض خروج از کشور و خرید بلیط هواپیما پیش از سفرهای خارجی همراه شماست.

کاربر گرامی

به‌دستور مقام قضایی تا اطلاع ثانوی، استعلام ممنوع‌الخروجی از تمامی سامانه‌های کشور امکان‌پذیر نخواهد بود.

استعلام ممنوع الخروجی با تاپ در چند ثانیه

فرض کنید که بلیط هواپیما و عوارض خروج از کشور را با تاپ خریداری و پرداخت کرده باشید، اما درست چند دقیقه قبل از سوار شدن به هواپیما، متوجه شوید ممنوع الخروج هستید؛ این اتفاق ناگوار در بدو سفر می‌تواند برای شما خسارت‌هایی را به همراه داشته باشد که با استعلام ممنوع الخروجی از سوپر اپلیکیشن تاپ می‌توان به‌طور کامل از بروز آن جلوگیری کرد.

سامانه استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی در سوپر اپلیکیشن تاپ با همکاری ناجا شرایطی را برای شما فراهم کرده تا در کمتر از 100 ثانیه به طور قطعی از ممنوع الخروجی خود مطمئن شوید. پیش از این شما برای اطلاع از انواع ممنوع الخروجی اعم از مالیاتی، کیفری، مهریه و ... باید به سامانه‌های مختص خود مراجعه می‌کردید.

ممنوع الخروجی چیست

ممنوع الخروجی به وضعیت حقوقی می‌گویند که فرد به علل قضایی، کیفری، مالیاتی و علل مربوط به مشکلات در سازمان دارایی اجازه خروج از کشور را تا رفع مشکل پیش آمده ندارد. به‌طور کلی به همه افرادی که قصد سفر خارجی دارند توصیه می‌کنیم برای راحتی خیال خود اقدام به اخذ ممنوع الخروجی کنند تا از خسارت‌های احتمالی در صورت ممنوع الخروج بودن جلوگیری کنند.

نوع ممنوع الخروجیدلایل ممنوع الخروجی
علل مربوط به مشکلات در سازمان دارایی و سازمان ثبت اسناد و املاکافرادی که به دلیل رای دادگاه و یا صدور اجرائیه از سازمان ثبت اسناد و املاک بدهکار شناخته می‌شوند.
ممنوع الخروجی مالیاتیافرادی که بدهی مالیاتی آن‌ها از سقف 500 میلیون تومان گذشته باشد.
ممنوع الخروجی قضایی
 • اگر از سمت قیم یعنی پدر یا همسر یا سرپرست اجازه خروج شما از مملکت صادر نشده باشد یا لغو شده باشد؛
 • غایبین و مشمولین سربازی که بدون شرایط مکفی و عدم ارائه وثیقه قصد خروج از کشور را دارند.
ممنوع الخروجی کیفری
 • بدهکاران بانکی؛
 • چنانچه جرمی اتفاق افتاده باشد اما مجرمیت متهم به مرحله اثبات نرسیده باشد.

تاپ کامل‌ترین روش استعلام ممنوع الخروجی

هر ارگان برای اعلام شرایط جدید ممنوع الخروجی خود سامانه‌ای دارد که به شرح زیر هستند:

سامانه استعلام ممنوع الخروجی سازمان ثبت اسناد و املاک​: این سامانه صرفا برای استعلام ممنوع الخروجی مربوط به پرونده‌های دوایر اجرای اسناد رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است؛

سامانه استعلام ممنوع الخروجی مالیاتی: این سامانه صرفا برای استعلام ممنوع الخروجی مالیاتی است و برای سایر دلایل ذکر شده کارایی ندارد.

سوپراپلیکیشن‌ تاپ با همکاری اداره گذرنامه و سامانه احراز هویت ناجا پاسخ استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی شما را در کسری از ثانیه اعلام می‌کند، به‌گونه‌ای که برای چک کردن ممنوع الخروجی دیگر لازم نیست به سامانه‌های بالا و سایر سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های استعلام ممنوع الخروجی مراجعه کنید.

استعلام ممنوع الخروجی مهریه، مالیاتی و کیفری با تاپ

عدم پرداخت مهریه، مالیات و بدهی بانکی از رایج‌ترین دلایل ممنوع الخروجی هستند. شاید حکم ممنوع الخروجی به واسطه ارگان‌های مختلف در دادگاه صادر شود، اما مجری آن ناجا و پلیس گذرنامه است؛ به همین دلیل تاپ با همکاری ناجا کامل‌ترین روش استعلام ممنوع الخروجی است که از طریق آن می‌توانید استعلام ممنوع الخروجی مهریه، استعلام ممنوع الخروجی مالیاتی، استعلام ممنوع الخروجی کیفری و استعلام ممنوع الخروجی قوه قضاییه را به راحتی و سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

علاوه‌بر سرویس استعلام ممنوع الخروجی سوپر اپلیکیشن تاپ با بیش از 70 سرویس کاربردی دیگر همراه شماست. اگر قصد خروج از کشور را دارید می‌توانید علاوه بر استعلام ممنوع الخروجی، عوارض خروج از کشورتان را هم از تاپ پرداخت کنید. در کنار این خدمات شما می‌توانید بلیت هواپیما خارج و نیز هتل خارجی را هم از تاپ، سوپر اپلیکیشن وابسته به بانک پارسیان خریداری کنید.

چرا خدمات استعلام ممنوع الخروجی با تاپ؟

 • همکاری مستقیم و برخط با ناجا؛
 • مطمئن‌ترین و کامل‌ترین روش استعلام ممنوع الخروجی؛
 • عدم نیاز به استعلام ممنوع الخروجی در سایر سامانه‌ها؛
 • استعلام ممنوع الخروجی در لحظه؛
 • کاربری ساده و آسان؛
 • پشتیبانی 24 ساعته؛

چرا خدمات استعلام ممنوع الخروجی با تاپ؟
آیا استعلام ممنوع الخروجی از اداره گذرنامه تنها راه ممکن است؟
خیر، استعلام ممنوع الخروجی از اداره پلیس گذرنامه در سال‌های گذشته تنها راه ممکن بود، اما در حال حاضر شما می‌توانید با مراجعه به سایت یا دانلود و نصب تاپ در چند ثانیه بدون مراجعه حضوری به اداره گذرنامه از ممنوع الخروج بودن یا نبودن خود مطلع شوید.

اگر ممنوع الخروج شدیم چه اقدامی باید انجام دهیم؟
در قدم اول ابتدا باید از دلیل ممنوع الخروجی خود مطمئن شوید، پس از آن شما 20 روز فرصت دارید تا اعتراض خود را به دادگاه تجدید نظر اعلام کنید تا مجددا به پرونده شما رسیدگی شود.

پس از مثبت بودن استعلام ممنوع الخروجی بابت مهریه چه اقداماتی باید انجام دهید؟
به‌طور کلی رهایی از ممنوع الخروجی‌های مالی راحت‌تر است. اگر به دلیل عدم پرداخت مهریه ممنوع الخروج شده‌اید لازم است تا برای گرفتن حکم اعسار اقدام کنید، این حکم گواهی می‌دهد که شما توان پرداخت مهریه را ندارید و باید مهریه برای شما قسط بندی شود.

مدت اعتبار ممنوع الخروجی چقدر است؟
به‌طور کلی مدت اعتبار ممنوع الخروجی 6 ماه است که این میزان می‌تواند توسط مجری تمدید شود.

در چه شرایطی حکم ممنوع الخروجی لغو می‌شود؟
 • در صورت سفر حج تمتع افراد عازم می‌توانند یک بار برای لغو ممنوع الخروجی اقدام کنند؛
 • سفرهای درمانی و مبتلایان به بیماری‌های خاص می‌توانند یک بار برای لغو ممنوع الخروجی اقدام کنند؛
 • اثبات انجام امور تجاری مربوط به کار که باعث بهبود شرایط مالی و پرداخت مهریه می‌شود.

اگر دلیل ممنوع الخروجی مشکل مالیاتی باشد باید چه کرد؟
اگر مشکل شما مالیاتی باشد با پرداخت یک‌جای آن یا سپردن تضمین بانکی شما از ممنوع الخروجی خارج خواهید شد، البته در شرایط دیگر می‌توانید با اخذ حکم از شورای عالی امنیت مبنی بر ورشکستگی از ممنوع الخروجی خارج شوید.