خرید شارژ تلفن همراه

شماره تلفن همراه

* حداقل مبلغ 10,000 ریال و مضربی از 1,000 ریال باید باشد

خرید شارژ ایرانسل، همراه اول و رایتل در 90 ثانیه با تاپ

خرید شارژ ایرانسل، همراه اول و رایتل در 90 ثانیه با تاپ

سوپراپلیکیشن تاپ که قدرت گرفته از بانک پارسیان و زیر مجموعه بانک مرکزی است، بستری امن و راحت را برای شما فراهم کرده تا در کمتر از 90 ثانیه تراکنش‌هایی مانند خرید شارژ همراه اول، خرید شارژ ایرانسل و خرید شارژ رایتل را به راحتی انجام دهید؛ البته که شما می‌توانید با شارژ کیف پول الکترونیکی خود در اپلیکیشن تاپ، زمان خرید شارژ را به کمتر از 20 ثانیه کاهش دهید. پس بی‌دلیل نیست که می‌گوییم خرید شارژ با تاپ، سریع‌ترین و راحت‌ترین روش ممکن است.

خرید شارژ رایتل

خرید شارژ رایتل

خرید شارژ ایرانسل

خرید شارژ ایرانسل

خرید شارژ همراه اول

خرید شارژ همراه اول

چگونه از اپلیکیشن تاپ شارژ تهیه کنیم؟

پس از دانلود و نصب سوپر اپلیکیشن تاپ وارد گزینه شارژ شوید

1. پس از دانلود و نصب سوپر اپلیکیشن تاپ وارد گزینه شارژ شوید.

مبلغ شارژ درخواستی را انتخاب کنید

2. پس از انتخاب شماره تلفن یا وارد کردن آن، مبلغ شارژ درخواستی را انتخاب کنید. این امکان برای کاربران ایرانسل فراهم است تا با انتخاب گزینه شگفت انگیز میزان اعتبار بیشتری دریافت کنند

پس از لمس دکمه تایید وارد مرحله پرداخت خواهید شد.

3. پس از لمس دکمه تایید وارد مرحله پرداخت خواهید شد. در این مرحله با کیف پول یا کارت بانکی می‌توانید برای خرید شارژ اقدام کنید.

در مرحله آخر خرید شارژ ، پیامک افزایش اعتبار برای شما ارسال خواهد شد

4. در مرحله آخر خرید شارژ ، پیامک افزایش اعتبار برای شما ارسال خواهد شد.

سوالات متداول

آیا می‌توانیم از تاپ کد شارژ خریداری کنیم؟

خیر، برای جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو برای خرید شارژ تلفن همراه و گران‌تر فروختن آن، خرید شارژ صرفا به صورت مستقیم امکان پذیر است.

خرید شارژ باکیف پول تاپ به چه صورت است؟

می‌توانید با خرید شارژ از طریق کیف پول تاپ به‌جای صرف 50 ثانیه از زمان ارزشمند خود تمامی مراحل آن را در 10 ثانیه طی کنید.

کد وارد کردن شارژ همراه اول و ایرانسل ؟

# رمز * 141* برای ایرانسل

# رمز * 140* برای همراه‌اول


تفاوت شارژ مستقیم و کد شارژ؟

در شارژ مستقیم سیم کارت شما به طور مستقیم توسط اپراتور شارژ می‌شود، اما در خصوص کد شارژ، باید آن را براساس دستورالعمل وارد کنید.

آیا خرید شارژ تلفن همراه شامل پرداخت مالیات برارزش افزوده می‌شود؟

بله، در خصوص خرید شارژ رایتل و همراه اول مبلغ مالیات برارزش افزوده از خود اعتبار شارژ کاسته می‌شود. (یعنی با خرید شارژ 10.000 تومانی به شما 9.100 تومان شارژ تعلق می‌گیرد)؛ اما در خصوص خرید شارژ ایرانسل شما مبلغ مالیات برارزش افزوده را باید به‌صورت مستقیم پرداخت کنید. (برای خرید شارژ 10.000 تومانی ایرانسل باید 10.900 تومان پرداخت کنید).

آیا امکان خرید شارژ شگفت انگیز ایرانسل از تاپ وجود دارد؟

شما می‌توانید با وارد کردن شماره ایرانسل خود و انتخاب گزینه شارژ شگفت انگیز برای خرید شارژ با اعتبار بیشتر اقدام کنید، البته لازم به‌ذکر است که شارژ شگفت انگیز صرفا با اعتبار 5000، 10000 و 20000 تومانی در اپلیکیشن برای شما دردسترس است. با خرید شارژ شگفت انگیز باید اعتبار افزوده شده را در بازه زمانی مقرر استفاده کنید.

خرید شارژ برای سیم کارت‌‌های ترابرد شده به‌ چه صورت است؟

در خصوص خرید شارژ برای سیم‌ کارت‌های ترابرد شده، لازم است پس از وارد کردن شماره تلفن همراه مورد نظر و معین شدن اپراتور به صورت خودکار، با لمس المان اپراتور مورد نظر در اپلیکیشن، آن را به‌صورت دستی تغییر دهید. (سیم کارت ترابرد شده یعنی با حفظ شماره تلفن همراه، اپراتور خود را تغییر دهید).

در صورت خرید شارژ و کسر هزینه، اگر پیامک افزایش شارژ دریافت نکردیم چه کنیم؟

در خصوص این موضوع باید بگوییم که ابتدا می‌بایست با اپراتور تماس بگیرید، زیرا عموما این مشکل از جانب اپراتور رخ می‌دهد و با ارائه زمان تراکنش و شماره سریال به‌طور کامل رفع می‌شود. اگر اپراتور اعلام کرد که فرایند ناموفق بوده کافیست با پشتیبانی تاپ (2318) تماس بگیرید تا مشکل شما در سریع‌ترین زمان ممکن حل شود.

خرید شارژ ایرانسل برای سیم کارت‌های دائمی به چه صورت است؟

برای سیم کارت‌های دائمی ایرانسل مانند همراه اول در موعد مشخص قبض صادر می‌شود؛ شما با خرید شارژ برای سیم کارت دائمی خود از میزان بدهی آن می‌کاهید. نکته مهمی که لازم است تا حتما به آن توجه کنید این است که اعمال شارژ برای سیم کارت‌های دائمی بین 1 الی 24 ساعت زمان می‌برد، پس شکیبا باشید.

استعلام مانده حساب شارژ به چه صورت است؟

برای استعلام مانده حساب شارژ برای هر اپراتور باید از کدهای USSD زیر اقدام کنید:

  • همراه اول: از کد دستوری *140*11# برای استعلام مانده حساب اعتبار استفاده کنید.
  • ایرانسل: از کد دستوری *141*1# برای استعلام مانده حساب اعتبار استفاده کنید.
  • رایتل: از کد دستوری *140# برای استعلام مانده حساب اعتبار استفاده کنید.

آیا سوابق خرید شارژ در بخش تراکنش‌ها ذخیره می‌شود؟

بله، شما می‌توانید با مراجعه به بخش تراکنش‌ها که المان آن در بالا سمت راست تلفن همراه شما قرار دارد، وارد بخش تراکنش‌ها شوید و با فیلتر کردن تراکنش شارژ، لیست شارژ‌های خریداری شده را مشاهده کنید.