خرید شارژ همراه اول، شارژ ایرانسل و رایتل در تاپ

رایتلهمراه اولایرانسل
شماره تلفن همراه
انتخاب مبلغ شارژ

* حداقل مبلغ 10,000 ریال و مضربی از 1,000 ریال باید باشد

انتخاب نوع شارژ

* شماره تلفن خود را جهت دریافت رسید وارد کنید

خرید شارژ ایرانسل، همراه اول و رایتل در 90 ثانیه با تاپ

خرید شارژ تلفن همراه

خرید شارژ بدون واسطه از اپراتورها در سوپر اپلیکیشن زیر نظر بانک پارسیان یعنی تراکنش امن. با سوپر اپلیکیشن تاپ می‌توانید در کمتر از 30 ثانیه انواع شارژ ایرانسل، شارژ همراه اول و شارژ رایتل را خریداری کنید. تمامی خدمات تاپ زیر نظر بانک مرکزی و با نظارت پلیس فتا در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، پس خیالتان از امنیت و سهولت خدمات راحت باشد. تاپ با ارائه بیش از 50 سرویس کاربردی دیگر، یک سوپر اپلیکیشن یا دستیار گوش به‌فرمان در تلفن همراه شماست.

خرید شارژ رایتل

شارژ رایتل

خرید شارژ ایرانسل

شارژ ایرانسل

خرید شارژ همراه اول

شارژ همراه اول

خرید شارژ ایرانسل

در اپلیکیشن تاپ می‌توانید برای سیم کارت خود شارژ عادی یا شگفت انگیز ایرانسل خریداری کنید. با انتخاب یکی از مبالغ 1000 الی 100/000 تومانی می‌توانید تلفن خود را در لحظه شارژ کنید. در خصوص 9% مالیات برارزش افزوده برای شارژ ایرانسل، این مبلغ به‌صورت مازاد به رقم پرداختی شما اضافه می‌شود. شما می‌توانید برای خرید شارژ ایرانسل هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق وب‌سایت تاپ اقدام کنید با این تفاوت که قابلیت مبلغ دلخواه در وب سایت وجود دارد.

شارژ شگفت انگیز بهترین و به‌صرفه‌ترین روش خرید شارژ برای ایرانسلی‌ها است، زیرا با خرید شارژ شگفت انگیز تا 30% اعتبار بیشتر هدیه می‌گیرند. در جدول زیر رقم شارژ و میزان هدیه برای شارژ شگفت انگیز نمایش داده شده است.

رقم شارژمیزان هدیهمبلغ کلمدت استفاده
5000 تومان500 تومان5500 تومان5 روز
10000 تومان1500 تومان11500 تومان7 روز
20000 تومان5000 تومان25000 تومان15 روز

خرید شارژ همراه اول

در تاپ با خیال راحت شارژ مستقیم همراه اول بخرید. کاربران همراه اول و کاربرانی که سیم کارت خود را به همراه اول ترابرد کردند می‌توانند از 2000 تا 100/000 تومان شارژ موبایل خریداری کنند. خرید شارژ به هر مبلغ و از هر طریقی شامل 9% مالیات برارزش افزوده می‌شود که این مبلغ از اعتبار اعمال شده کاسته می‌شود. علاوه‌بر اپلیکیشن تاپ شما امکان خرید شارژ از وب‌سایت تاپ با امکان مبلغ دلخواه را نیز دارید.

گاهی ممکن است بانکی که با آن خرید می‌کنید تراکنش زیر 10 هزار تومان نداشته باشد و تراکنش شما برای خرید شارژ 2 و 5 هزار تومانی یا به‌طور کلی شارژ کمتر از 10 هزار تومان موفق نباشد؛ در این شرایط برای خرید شارژ توصیه می‌کنیم کیف پول خود را شارژ کنید و از اعتبار آن شارژهای کمتر از 10 هزار تومان را خریداری کنید.

خرید شارژ رایتل

کاربران اعتباری رایتل با دانلود و نصب سوپر اپلیکیشن تاپ می‌توانند بدون واسطه شارژ رایتل خریداری کنند. علاوه‌بر کاربران ایرانسل و همراه اول، کاربران رایتل هم می‌توانند از اپلیکیشن یا وب‌سایت تاپ شارژ به مبلغ 1000 الی 50000 تومان خریداری کنند؛ البته در وب‌سایت تاپ قابلیت خرید شارژ به‌مبلغ دلخواه نیز برای شما فراهم است. برخلاف ایرانسل که مبلغ 9% مالیات برارزش افزوده به‌صورت مازاد پرداخت می‌شود، در رایتل و همراه اول این مبلغ از اعتبار خریداری شده کاسته می‌شود.

مراحل خرید شارژ در تاپ

در اپلیکیشن تاپ آیکون شارژ را لمس کنید

1. در اپلیکیشن تاپ آیکون شارژ را لمس کنید

شماره تلفن مورد نظر را وارد کنید.

2. شماره تلفن مورد نظر را وارد کنید.

این آیکون برای قرارگیری شماره ثبت شده در تاپ است.

3. این آیکون برای قرارگیری شماره ثبت شده در تاپ است.

این آیکون برای انتخاب شماره از لیست مخاطبین است

4. این آیکون برای انتخاب شماره از لیست مخاطبین است

در صورت ترابرد سیم کارت، آیکون اپراتور فعلی را لمس کنید.

5. در صورت ترابرد سیم کارت، آیکون اپراتور فعلی را لمس کنید.

نوع شارژ (عادی یا شگفت انگیز) و مبلغ را انتخاب کنید

6. نوع شارژ (عادی یا شگفت انگیز) و مبلغ را انتخاب کنید

پس از تایید، از کارت یا کیف پول مبلغ را پرداخت کنید.

7. پس از تایید، از کارت یا کیف پول مبلغ را پرداخت کنید.

خرید کد شارژ ایرانسل، رایتل و همراه اول

همانطور که می‌دانید شما علاوه‌بر شارژ مستقیم می‌توانید تلفن همراه خود را با کد شارژ 16 رقمی نیز شارژ کنید. شارژ تلفن همراه با کد شارژ به دلیل زمان‌بر بودن تاحدودی منسوخ شده است. با توجه به اینکه معمولا برخی با خرید حجم بالایی از کد‌های شارژ و گران‌تر فروختن آن‌ها به دنبال سودجویی هستند به همین دلیل شما صرفا از تاپ می‌توانید شارژ به صورت مستقیم خریداری کنید. برای خرید شارژ مستقیم نیازی به ورود شماره همراه خودتان یا فردی که قصد خرید شارژ برای وی را دارید نیست، فقط کافیست از دفترچه تلفن خود مخاطب مورد نظرتان را انتخاب کنید.
اپلیکیشن تاپ

خرید شارژ برای سیم کارت‌های ترابرد شده

سیم کارت‌های ترابرد شده یعنی سیم کارت یک اپراتور خدمات خودش را به انتخاب کاربر از اپراتور دیگر بگیرد، در این شرایط شما باید برای سیم کارت خود شارژ اپراتوری را که سیم کارتتان از آن خدمات می‌گیرد را خریداری کنید. برای سیم شارژ سیم کارت ترابرد شده فقط کافیست تا پس از وارد کردن شماره تلفن، لوگوی اپراتوری که از آن خدکات دریافت می‌کنید را لمس کنید تا امکان خرید شارژ سیم کارت ترابرد شده برای شما محیا شود.
اپلیکیشن تاپ

سوالات متداول

آیا می‌توانیم از تاپ کد شارژ خریداری کنیم؟
خیر، برای جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو برای خرید شارژ تلفن همراه و گران‌تر فروختن آن، خرید شارژ صرفا به صورت مستقیم امکان پذیر است.

خرید شارژ باکیف پول تاپ به چه صورت است؟
می‌توانید با خرید شارژ از طریق کیف پول تاپ به‌جای صرف 50 ثانیه از زمان ارزشمند خود تمامی مراحل آن را در 10 ثانیه طی کنید.

کد وارد کردن شارژ همراه اول و ایرانسل ؟

# رمز * 141* برای ایرانسل

# رمز * 140* برای همراه‌اول


تفاوت شارژ مستقیم و کد شارژ؟
در شارژ مستقیم سیم کارت شما به طور مستقیم توسط اپراتور شارژ می‌شود، اما در خصوص کد شارژ، باید آن را براساس دستورالعمل وارد کنید که می‌تواند زمان‌بر و گاها با اشتباه در وارد کردن کد همراه باشد.

آیا خرید شارژ تلفن همراه شامل پرداخت مالیات برارزش افزوده می‌شود؟
بله، در خصوص خرید شارژ رایتل و همراه اول مبلغ مالیات برارزش افزوده از خود اعتبار شارژ کاسته می‌شود. (یعنی با خرید شارژ 10.000 تومانی به شما 9.100 تومان شارژ تعلق می‌گیرد)؛ اما در خصوص خرید شارژ ایرانسل شما مبلغ مالیات برارزش افزوده را باید به‌صورت مستقیم پرداخت کنید. (برای خرید شارژ 10.000 تومانی ایرانسل باید 10.900 تومان پرداخت کنید).

آیا امکان خرید شارژ شگفت انگیز ایرانسل از تاپ وجود دارد؟
شما می‌توانید با وارد کردن شماره ایرانسل خود و انتخاب گزینه شارژ شگفت انگیز برای خرید شارژ با اعتبار بیشتر اقدام کنید، البته لازم است بدانید که شارژ شگفت انگیز صرفا با اعتبار 5000، 10000 و 20000 تومانی در اپلیکیشن برای شما دردسترس است. با خرید شارژ شگفت انگیز باید اعتبار افزوده شده را در بازه زمانی مقرر استفاده کنید.

خرید شارژ برای سیم کارت‌‌های ترابرد شده به‌ چه صورت است؟
در خصوص خرید شارژ برای سیم‌ کارت‌های ترابرد شده، لازم است پس از وارد کردن شماره تلفن همراه مورد نظر و معین شدن اپراتور به صورت خودکار، با لمس المان اپراتور مورد نظر در اپلیکیشن، آن را به‌صورت دستی تغییر دهید. (سیم کارت ترابرد شده یعنی با حفظ شماره تلفن همراه، اپراتور خود را تغییر دهید).

در صورت خرید شارژ و کسر هزینه، اگر پیامک افزایش شارژ دریافت نکردیم چه کنیم؟
در خصوص این موضوع باید بگوییم که ابتدا می‌بایست با اپراتور تماس بگیرید، زیرا عموما این مشکل از جانب اپراتور رخ می‌دهد و با ارائه زمان تراکنش و شماره سریال به‌طور کامل رفع می‌شود. اگر اپراتور اعلام کرد که فرایند ناموفق بوده کافیست با پشتیبانی تاپ (2318) تماس بگیرید تا مشکل شما در سریع‌ترین زمان ممکن حل شود.

خرید شارژ ایرانسل برای سیم کارت‌های دائمی به چه صورت است؟
برای سیم کارت‌های دائمی ایرانسل مانند همراه اول در موعد مشخص قبض صادر می‌شود؛ شما با خرید شارژ برای سیم کارت دائمی خود از میزان بدهی آن می‌کاهید. نکته مهمی که لازم است تا حتما به آن توجه کنید این است که اعمال شارژ برای سیم کارت‌های دائمی بین 1 الی 24 ساعت زمان می‌برد، پس شکیبا باشید.

استعلام مانده حساب شارژ به چه صورت است؟

برای استعلام مانده حساب شارژ برای هر اپراتور باید از کدهای USSD زیر اقدام کنید:

  • همراه اول: از کد دستوری *140*11# برای استعلام مانده حساب اعتبار استفاده کنید.
  • ایرانسل: از کد دستوری *141*1# برای استعلام مانده حساب اعتبار استفاده کنید.
  • رایتل: از کد دستوری *140# برای استعلام مانده حساب اعتبار استفاده کنید.

آیا سوابق خرید شارژ در بخش تراکنش‌ها ذخیره می‌شود؟
بله، شما می‌توانید با مراجعه به بخش تراکنش‌ها که المان آن در بالا سمت راست تلفن همراه شما قرار دارد، وارد بخش تراکنش‌ها شوید و با فیلتر کردن تراکنش شارژ، لیست شارژ‌های خریداری شده را مشاهده کنید.