همراه بانک پارسیان + 73 سرویس کاربردی در تاپ

همراه بانک پارسیان + 73 سرویس کاربردی در تاپ

یک شعبه از بانک پارسیان به‌ صورت 24 ساعته با بیش از 70 سرویس کاربردی در سوپر اپلیکیشن تاپ در خدمت شماست. همراه بانک یا همان موبایل در بستری امن، شما را تا حد زیادی از مراجعه حضوری به شعب بانک بی‌نیاز می‌کند. با دانلود و نصب تاپ علاوه ‌بر داشتن یک بانک 24 ساعته با امنیت کامل در تلفن همراه‌تان، می‌توانید برای انجام امور روزمره پرداختی خود روی سوپر اپلیکیشن تاپ حساب ویژه‌ای باز کنید.
همراه بانک

چرا تاپ دستیار مشتریان بانک پارسیان است؟

 • ارائه خدماتی کاربردی و روزمره در تاپ و همراه بانک پارسیان
 • امنیت تضمین شده به ‌واسطه نظارت بانک پارسیان و پلیس فتا
 • امکان افتتاح حساب غیر حضوری با موبایل بانک پارسیان در تاپ
 • مدیریت تمامی حساب‌ها و کارت‌های بانک پارسیان در همراه بانک
 • قابلیت انتقال وجه پایا و ساتنا (انتقال وجه بیش از 5 میلیون تومان)
 • امکان بهره‌مندی از خدمات و تخفیفات باشگاه مشتریان بانک پارسیان.
 • همراه بانک پارسیان، شعبه‌ای 24 ساعته در تلفن همراه شما

  عموما خدماتی که در همراه‌ بانک یا موبایل بانک ها ارائه می‌شود خدماتی عمومی هستند که نیاز اولیه کاربران برای مراجعه به بانک را برطرف می‌کنند اما این موضوع در خصوص همراه بانک پارسیان صادق نیست! خدماتی مانند افتتاح حساب غیر حضوری در همراه بانک پارسیان باعث شده تا همراه بانک پارسیان به یک شعبه واقعی بانک در تلفن همراه شما تبدیل شود. خدمات بانک پارسیان در 3 بخش عملیات حساب، عملیات کارت و سایر خدمات تقسیم می‌شود.

  عملیات حساب در همراه بانک پارسیان

  در بخش عملیات حساب 3 خدمت انتقال وجه، مدیریت حساب و تبدیل شبا ارائه شده است که امکانات و ویژگی‌های هر کدام به شرح زیر هستند:

  انتقال وجه

  در این سرویس امکان انتخاب شماره حساب برای انتقال وجه وجود دارد. از ویژگی‌های این سرویس امکان انتقال وجه به حساب پارسیان خودتان یا دیگران، شماره شبا (امکان انتقال وجه ساتنا/پایا) و کارت پارسیان است.

  مدیریت حساب‌ها

  در این بخش از خدمات موبایل بانک پارسیان در سوپر اپلیکیشن تاپ براساس شماره‌ حساب‌های موجود در بانک پارسیان که به نام شما است؛ می‌توانید اطلاعاتی همچون صورت حساب و جزئیات حساب را مشاهده کنید. در کنار این اطلاعات امکان انتقال وجه نیز برای شما فراهم است.

  تبدیل شماره شبا

  هر چند که برروی کارت‌های عابر بانک امروزی شماره شبا درج شده است، اما گاهی ممکن است این شماره مهم که عموما برای انتقال وجه به کار می‌آید را همراه نداشته باشید. در بخش تبدیل شماره شبا در همراه بانک پارسیان امکان تبدیل شماره حساب به شماره شبا و بالعکس برای شما فراهم است.

  تاپ

  عملیات کارت در همراه بانک پارسیان

  در بخش عملیات کارت 3 خدمت کارت به کارت، مدیریت کارت و درخواست کارت اعتباری ارائه شده است که امکانات و ویژگی‌های هر کدام به شرح زیر است:

  کارت به کارت

  امکان کارت به کارت از مبدا بیش از 30 بانک از ویژگی‌های بخش عملیات کارت در همراه بانک پارسیان است. فرایند کارت به کارت از طریق موبایل بانک دقیقا مطابق فرایند کارت به کارت از طریق سوپر اپلیکیشن تاپ است.

  مدیریت کارت

  در این بخش کارت‌های فعال شما در بانک پارسیان نمایش داده می‌شود، با انتخاب کارت مورد نظر می‌توانید اقداماتی همچون موجودی کارت، انسداد کارت و غیر فعال سازی رمز کارت را انجام دهید.

  درخواست کارت اعتباری

  برای بهره‌مندی از خدمات کارت‌های اعتباری 30 میلیون تومانی بانک پارسیان می‌توانید به این بخش مراجعه کنید و در صورت دارا بودن شرایط برای صدور و دریافت کارت اعتباری خود اقدام کنید. در حال حاضر در فاز اول کارت‌های اعتباری به کارکنان سازمان‌های طرف قرارداد اعطا می‌شود و در فاز بعدی این کارت‌ها به عموم متقاضیان ارائه خواهد شد.

  تاپ

  سایر خدمات در همراه بانک پارسیان

  در این بخش خدمات کاربردی در اختیار کاربران سوپر اپلیکیشن تاپ و مشتریان بانک پارسیان قرار گرفته است که این خدمات به شرح زیر هستند:

  نوبت دهی

  شما می‌توانید از این طریق و با دریافت نوبت از این طریق با معطلی در شعب بانک خداحافظی کنید.

  گزارشات

  امکان نمایش گزارشات صورت حساب سپرده، گزارش انتقال وجه پایا و گزارش انتقال وجه ساتنا به شما نمایش داده می‌شود.

  خدمات پرداخت

  امکان خرید شارژ، امکان پرداخت قبض و همچنین امکان پرداخت در جهت نیکوکاری در این بخش برای شما فراهم است.

  اطلاعات سود سپرده

  در این بخش شما با اضافه کردن مبلغ و دوره زمانی بازپرداخت سود علی الحساب می‌توانید میزان سود خود را از این سپرده گذاری مشخص کنید.

  شعب بانک پارسیان

  امکان یافتن نزدیک‌ترین شعبه در هر کجای ایران که باشید برای شما محیا است. کافیست شهر، استان یا محل خود را جستجو کنید.

  اطلاعات نرخ ارز

  با انتخاب گزینه اطلاعات نرخ ارز، قیمت روز ارز نیز به شما نمایش داده می‌شود، اطلاعات ارائه شده در لحظه بروز می‌شوند.

  باشگاه مشتریان بانک پارسیان

  برای بهره‌مندی از تخفیفات در فروشگاه‌های معتبر، مراکز تفریحی شناخته شده و مراکز درمانی به‌نام می‌توانید به بخش باشگاه مشتریان همراه بانک پارسیان مراجعه کنید.

  تاپ

  سوپر اپلیکیشن تاپ، کامل و کاربردی

  تاپ یک سوپر اپلیکیشن است؛ سوپر اپلیکیشن یعنی نرم‌افزاری که طیف وسیعی از خدمات مرتبط با یک حوزه مشخص را ارائه دهد. با توجه به اینکه تاپ یک سوپر اپلیکیشن حوزه پرداختی است شما می‌توانید با دانلود و نصب سوپر اپلیکیشن در کنار همراه بانک پارسیان به نیازهای پرداختی و روزمره خود پاسخ دهید. خدمات کاربردی تاپ در 5 دسته بندی زیر به کاربران نیز ارائه می‌شود:

   خدمات خودرویی
  خدمات خودرویی
   خدمات خودرویی

  عوارض آزادراهی، جریمه و خلافی خودرو، بیمه بدنه تک سفره آزادراهی، طرح ترافیک و کاهش آلودگی، پارک حاشیه‌ای، استعلام پلاک‌های فعال اشخاص، استعلام نمره منفی گواهینامه، استعلام وضعیت گواهینامه، استعلام کارت و سند خودرو، قیمت روز خودرو، اخبار خودرو، بررسی خودرو و مقایسه خودرو.

   فین تک و پرداخت
  فین تک و پرداخت
   فین تک و پرداخت

  موجودی، کارت به کارت، خرید شارژ، پرداخت قبوض، خرید بسته اینترنتی، استعلام وضعیت گذرنامه، استعلام ممنوع الخروجی و فروش سیم‌کارت.

   بورس، بانک، بیمه
  بورس، بانک، بیمه
   بورس، بانک، بیمه

  همراه بانک پارسیان، سامانه سجام، خدمات بیمه، خدمات پارسی کارت، خدمات پذیرندگان تاپ، صندوق قرض الحسنه پارسیان، گزارش اعتبار سنجی اشخاص، خدمات بازار سرمایه، نیکوکاری، درخواست سود سهام و کارت هدیه مجازی.

   سلامت و سبک زندگی
  سلامت و سبک زندگی
   سلامت و سبک زندگی

  این بخش در حال توسعه است و خدمات کاربردی در آینده نزدیک به آن افزوده خواهد شد.

   خدمات گردشگری
  خدمات گردشگری
   خدمات گردشگری

  خرید بلیت هواپیما، خدمات تور، رزرو هتل، خرید بلیت قطار، خرید بلیت اتوبوس، خرید بلیت اماکن گردشگری و سفرهای اعتباری.

  سوالات متداول

  1- اگر نام کاربری یا رمز عبور را فراموش کردیم باید چه کنیم؟

  از قسمت فراموشی رمز عبور می‌توانید برای دریافت رمز عبور فراموش شده اقدام کنید. در این خصوص کافیست تا اطلاعاتی نظیر کد ملی، شماره تلفن همراه، کد ارسال شده به تلفن و مواردی همچون رمز دوم خود را وارد کنید تا رمز عبور فراموش شده در اختیار شما قرار بگیرد.


  2- اگر همراه کارت فعال نباشد یا رمز عبور نگرفته باشیم باید چه کنیم؟

  کافیست با لمس گزینه فراموشی و انتقال به وب سایت پارسیان من، مراحل را طی کنید.


  3- سقف کارت به کارت در همراه بانک چقدر است؟

  در همراه بانک پارسیان سقف کارت به کارت از مبدا بانک پارسیان به تمامی بانک‌ها 10 میلیون تومان است.