خانواده پرشور پارسیان

خانواده پرشور پارسیان

اعتبار رفاهی خانواده

بسته اعتبار رفاهی خانواده پرشور پارسیان، نوعی تسهیلات اعتباری بدون ضامن است که تمامی مراحل آن، از درخواست تا دریافت به‌صورت آنلاین در سوپر اپلیکیشن تاپ، اپلیکیشن قدرت گرفته از بانک پارسیان انجام می‌شود. این تسهیلات برای امور رفاهی، تفریحی، گردشگری، سلامت و به‌طور کلی برای رفع نیازهای یک خانواده ایرانی طراحی شده و به‌صورت کیف پول اعتباری به خانواده‌های ایرانی تعلق می‌گیرد. مبلغ این وام 30 میلیون تومان است که موعد بازپرداخت آن پس از یک ماه تنفس، به‌صورت اقساط 12 ماهه و کارمزد 4% خواهد بود.
گردشگری

مراحل درخواست، دریافت و نحوه استفاده از تسهیلات اعتباری سفر

برای دریافت این تسهیلات کافیست مراحل زیر را طی کنید:

  1. افتتاح حساب غیر حضوری در اپلیکیشن تاپ
  2. ثبت درخواست صدور کارت اعتباری؛
  3. خرید خدمات سفر از طریق کارت اعتباری.
مرحله 1: افتتاح حساب غیر حضوری در اپلیکیشن تاپ

لازمه استفاده از این تسهیلات، دارا بودن کارت اعتباری بانک پارسیان است. برای دریافت کارت اعتباری پارسیان، شما باید دارای حساب پس‌انداز (قرض‌الحسنه) یا سپرده کوتاه‌مدت باشید.

اگر در بانک پارسیان تاکنون حسابی نداشته‌اید:

شما می‌توانید با دستگاه دارای سیستم عامل اندروید، مطابق ویدیو به صورت کاملا غیر حضوری از طریق سوپر اپلیکیشن تاپ اقدام به افتتاح حساب پس‌انداز (قرض‌الحسنه) یا سپرده کوتاه‌مدت کنید. در این مرحله پس از لمس گزینه فعال سازی همراه بانک و وارد کردن کد فعال سازی که برای شما ارسال شده است، کافیست رمز اول و دوم را برای ورود به همراه بانک تعیین کنید.

اگر در بانک پارسیان حسابی غیر از پس‌انداز (قرض‌الحسنه) یا سپرده کوتاه‌مدت دارید:

کافیست با مراجعه به صفحه اینترنت بانک پارسیان/ همراه بانک پارسیان و یا از طریق مراجعه حضوری به شعب بانک پارسیان برای افتتاح حساب پس‌انداز (قرض‌الحسنه) یا سپرده کوتاه‌مدت اقدام کنید.

تاپ
مرحله 2: ثبت درخواست صدور کارت اعتباری

در صفحه ابتدایی سوپر اپلیکیشن تاپ،  با در اختیار داشتن اطلاعات ورود به همراه بانک پارسیان خود (شناسه کاربری و رمز عبور همراه بانک یا رمز تعیین شده در مرحله قبل) وارد بخش همراه بانک پارسیان شوید و از قسمت "درخواست صدور کارت اعتباری"، درخواست خود را ثبت کنید. پس از صدور و چاپ کارت، کارت اعتباری از طریق سازمان خود در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است درصورتی‌که شما در لیست کارکنان تضمین شده توسط سازمان محل اشتغال خود نباشید، دریافت کارت اعتباری برای شما مقدور نخواهد بود.

نحوه خرید سفر با کارت‌های اعتباری

برای استفاده از کارت اعتباری می توانید مراحل زیر را انجام دهید :

  1. وارد اپلیکیشن تاپ شوید و دکمه سفرهای اعتباری را لمس کنید؛
  2. با توجه به نوع کارت اعتباری خود، وارد بخش مربوطه شوید؛
  3. خدمات مورد نظر خود را انتخاب کرده و مراحل خرید خود را تکمیل کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فرایند خرید خدمات سفر و گردشگری با کارت‌های اعتباری سفر، ویدیو روبه‌رو را مشاهده کنید

شرایط استرداد در توضیحات هریک از خدمات ارائه شده در طرح "تسهیلات رفاهی خانواده پرشور پارسیان" به‌تفصیل شرح داده شده است. درصورتی‌که باتوجه‌به قوانین استرداد خدمات، نیاز به عودت وجه استرداد به خدمت گیرنده (کاربر) باشد، وجه مربوطه در کیف پول گردشگری ایشان شارژ خواهد شد. فارغ از بحث استرداد، به‌محض خرید از هرکدام از خدمات ارائه شده در سفرهای اعتباری، اقساط کارت اعتباری پس از یک ماه تنفس آغاز خواهد شد.

خدمات گردشگری سوپر اپلیکیشن تاپ

تاپ با ایجاد یک بازارگاه رقابتی، بستری را برای آژانس‌های مسافرتی دارای مجوز فراهم کرده تا خدمات گردشگری خود را با قیمت مناسب به متقاضیان ارائه دهد. تاپ در این بازارگاه به‌واسطه هوش مصنوعی طراحی شده تمامی قیمت‌های اعلامی را پایش می‌کند و درصورتی که قیمت خدمات اعلامی از سایر رقبا بیشتر باشد، مانع تعریف خدمات می‌شود؛ به همین دلیل تمامی خدمات گردشگری تاپ از دو ویژگی قیمت مناسب و کیفیت ایده‌آل برخوردار هستند. خرید تور داخلی و خارجی، رزرو هتل و خرید بلیت اماکن گردشگری از جمله خدمات گردشگری تاپ برای تجربه یک سفر خاطره انگیز هستند.

تسهیلات سفر
تسهیلات سفر

در بازارگاه تور با انتخاب تاریخ، مقصد و زمان می‌توانید از میان تورهای موجود، تور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تسهیلات سفر
تسهیلات سفر

کافیست تا مقصد یا نام هتل و تاریخ رفت و برگشت را کنید تا لیستی از هتل‌های موجود در تاریخ مورد نظر به شما نمایش داده شود.

تسهیلات سفر
تسهیلات سفر

کافیست شهر مورد نظر را جستجو کنید یا اماکن گردشگری و تفریحی را انتخاب کنید و با انتخاب تعداد افراد بلیت را بدون معطلی خریداری کنید

میزان مبلغ کارمزد اعتبارسنجی و افتتاح حساب چقدر است ؟
میزان 1 درصد از مبلغ کل برای اعتبار سنجی ، افتتاح حساب و تخصیص تسهیلات پس از ثبت درخواست شما در سامانه، توسط بانک در هنگام صدور کارت تسهیلات از موجودی حساب شما کسر خواهد شد.

تعداد دفعات استفاده از تسهیلات و نحوه خرج کردن آن چگونه است ؟
برای استفاده از تسهیلات هیچ محدودیتی در زمان و تعداد دفعات استفاده و یا مبلغ تراکنش‌ها وجود ندارد و با توجه به نیاز شما تا سقف 300 میلیون ريال قابل استفاده است.

نحوه افتتاح حساب غیر حضوری چگونه است ؟
افتتاح حساب غیر حضوری در حال حاضر برای کاربران اندروید در اپلیکیشن تاپ دردسترس است و بزودی این سرویس برای کاربران IOS هم در اپلیکیشن افزوده خواهد شد. نحوه افتتاح حساب غیر حضوری برای کاربران اندروید به شرح زیر است: 1- وارد اپلیکیشن تاپ شده و منوی سه خطی بالا سمت راست را لمس کنید؛ 2- وارد همراه بانک پارسیان شده و بر روی درخواست افتتاح حساب غیر حضوری کلیک کنید؛

نحوه فعال سازی کارت اعتباری چگونه است ؟
برای فعال سازی کارت اعتباری تسهیلات باید وارد اپلیکیشن تاپ شوید، پس از ورود به  قسمت همراه بانک پارسیان روی گزینه کارت اعتباری کلیک کنید تا وارد مراحل فعال سازی کارت اعتباری شوید.

نحوه خرید تور و بسته‌های مسافرتی در اپلیکیشن تاپ چگونه است ؟
پس از نصب و وارد شدن به اپلیکیشن تاپ بر روی گزینه سفرهای اعتباری کلیک کنید و از قسمت سفرهای اعتباری بانک پارسیان می‌توانید نسبت به خرید تور و رزرو هتل اقدام کنید .

در صورت عدم استفاده از کارت اعتباری آیا باید اقساطی پرداخت شود؟
در صورت عدم استفاده از کارت اعتباری، هیچ هزینه‌ای تحت عنوان اقساط یا سود تسهیلات به شما تعلق نخواهد گرفت.

اگر تور مد نظر در تاپ نباشد آیا امکان درخواست تور اختصاصی وجود دارد؟
بله در صورتی که تورهای موجود در اپلیکیشن تاپ مورد پسند شما نباشد‌، می توانید با ارتباط با واحد فروش اپلیکیشن تاپ درخواست ایجاد تور اختصاصی خود دهید.

آیا مبلغ تسهیلات به صورت کارت اعتباری بانک پارسیان  صادر خواهد شد ؟
بله هم به صورت کارت فیزیکی و هم به صورت اعتبار در کیف پول اعتباری اپلیکیشن تاپ در اختیار شما قرار خواهد گرفت

نحوه تقسیط مبلغ تسهیلات چگونه است ؟
پس از اولین خرید از کارت اعتباری تسهیلات در اپلیکیشن تاپ، اقساط شما با توجه به مبلغ خرید شما از کارت محاسبه شده و با یک ماه تنفس از روز خرید شما به صورت 12 قسط برای شما اختصاص خواهد یافت .

تورهای ارائه شده در اپلیکیشن تاپ توسط چه کسانی ارائه می‌شوند ؟
سوپر اپلیکیشن تاپ به عنوان یک بازارگاه ملی گردشگری مسئولیت ارائه خدمات گردشگری در قالب اپلیکیشن را بر عهده دارد. تمامی شرکت‌های خدمات گردشگری و آژانس‌های مسافرتی دارای مجوز می‌توانند خدمات خود را در بستر اپلیکیشن تاپ برای استفاده مردم عزیز ایران ارائه کنند.

آیا از تسهیلات اعطاء شده می‌توان در سفرهای خارجی نیز استفاده کرد یا اختصاصاً برای سفر‌های داخلی است؟
بله شما می‌توانید از این تسهیلات در تمامی خدمات گردشگری تاپ (داخلی و خارجی) استفاده کنید.