کارت به کارت بانک مسکن در تاپ

کارت به کارت بانک مسکن در تاپ

بانک مسکن به واسطه قدمت و دولتی بودن یکی از بانک‌هایی با تعداد مشتری بالا در حوزه خدمات بانکداری، مالی و پرداختی است. کارت به کارت از مبدا بانک مسکن از آن دست سرویس‌های پرکاربردی است که تا پیش از این صرفا از طریق دستگاه‌های ATM و یا اپلیکیشن‌ها و وبسایت‌های این بانک مقدور بود اما در حال حاضر، تاپ یکی از معدود ارائه دهندگان انتقال وجه اینترنتی بانک مسکن با کارت است و شما مشترکین این بانک می‌توانید از این سرویس کاربردی در اپلیکیشن تاپ استفاده کنید.

2 نکته مهم در خصوص کارت به کارت بانک مسکن

همانطور که گفتیم امکان کارت به کارت از مبدا بانک مسکن در حال حاضر در اپلیکیشن تاپ برای کاربران محترم دردسترس است، البته که توصیه می‌کنیم برای تجربه تراکنش بهتر به نکات زیر توجه کنید:

سقف کارت به کارت بانک مسکن

سقف کارت به کارت در یک شبانه روز برای بانک مسکن 5 میلیون تومان در روز تعیین شده است.

رمز پویا برای تراکنش‌های بانک مسکن

رمز ایستا یا پویا یکی از 4 المان برای انجام تراکنش و انتقال کارت به کارت بانک مسکن است. توصیه می‌کنیم برای انجام تمامی تراکنش‌ها، حتی تراکنش‌های در حد چند هزار تومان هم از رمز پویا استفاده کنید.

چرا کارت به کارت مسکن با تاپ

سقف 5 میلیونی کارت به کارت

جایگذاری خودکار رمز پویا

امکان ذخیره اطلاعات تراکنش‌ها

پشتیبانی همیشه برخط تاپ

کسب امتیاز برای شرکت در قرعه کشی

پشتیبانی بانک پارسیان از تاپ.

سوپر اپلیکیشن تاپ، دستیار گوش به‌فرمان شما

تاپ با ارائه 5 خط محصول 1- بورس، بیمه و بانک 2- فین‌تک و پرداخت 3- گردشگری 4- سلامت و سبک زندگی 5- خودرو یک اپلیکیشن کاربردی برای امور پرداختی روزمره است. سرویس کارت به کارت بانک مسکن و سایر بانک‌ها بخش بسیار کوچکی از خدمات تاپ به شمار می‌روند علاوه براین شما می‌توانید از خدماتی مانند خلافی، خرید شارژ و بسته، سامانه صیاد، سامانه سجام و حتی خدمات حوزه گردشگری مانند خرید بلیط اتوبوس، خرید بلیط قطار، خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل و تور بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

1- سقف کارت به کارت مسکن چقدر است؟
با توجه به اعلام بانک مرکزی و شاپرک در حال حاضر سقف کارت به کارت بانک مسکن 5 میلیون تومان تعیین شده است.

2-فعال شدن جایگذاری خودکار رمز دوم به چه صورت است؟
این ویژگی در جهت ایجاد سهولت برای شما کاربران عزیز در به‌ روزترین نسخه اپلیکیشن تاپ فعال شده است و در تمامی خدمات موجود مانند کارت به کارت بانک مسکن و ... فعال است.

3- منظور از احراز هویت برای کارت به کارت بانک مسکن چیست؟
برای افزایش امنیت کارت به کارت براساس دستور بانک مرکزی نیاز به احراز هویت در سامانه شاپرک وجود دارد که بر این اساس نیاز به ثبت کارت بانکی در سامانه شاپرک است تا پس از تطابق یکسان بودن مالکیت سیم کارت و کارت بانکی کاربر، احراز هویت شما تایید شود.

4- دلایل دریافت خطا در هنگام کارت به کارت چیست؟
کاربر گرامی سرویس کارت به کارت مستقیما از بانک مبدا کارت شما دریافت شده است و در هنگام انجام تراکنش کارت به کارت، بانک مبدا هر پیامی ارسال کند تاپ هم عینا همان پیام را به شما نشان می‌دهد. ممکن است در مقطعی بانک پاسخگو نباشد که توصیه می‌کنیم اندکی بعد برای انجام تراکنش اقدام کنید.

5- چرا سقف کارت به کارت هر بانک با بانک دیگر متفاوت است؟
سقف هر بانک براساس نظارت بانک مرکزی توسط هر بانک تعیین می‌شود، البته که در صورت پیوستن بانک‌ها به سامانه هاب فناوران شاپرک مبلغ تمامی بانک‌ها به صورت یکپارچه 50/000/000 ریال خواهد شد.

6- براساس اعلام بانک مرکزی تا چه مبلغ تراکنشی نیاز به استفاده از رمز پویا نیست؟
تا پیش از این برای انتقال وجه و تراکنش زیر 100 هزار تومان در روز امکان انجام تراکنش با رمز ایستا وجود داشت اما در حال حاضر برای انجام تراکنش‌های زیر 100 هزار تومان هم نیاز به استفاده از رمز پویاست.